Bolbol jan – بلبل جان دسترسی شما را به لیست کاملی از فیلم ها و سریال های جدید و قدیمی و ایرانی و خارجی فراهم میکند. در این برنامه کم حجم اما پرطرفدار به سادگی میتوانید لیستی از هزاران فیلم ساخته شده را مشاهده کرده و با توجه به نظرات سایر بینندگان و کاربران دیگر فیلم دلخواهتان را پیدا کنید. اگر از علاقمندان فیلم و سریال و  تماشای آثار سینمایی در اوقات فراغت خود هستید بلبل جان به شما کمک میکند تا سریعتر و زودتر از همیشه فیلم موردنظر خود را پیداکرده و تماشا کنید. وجود میلیون ها اثر سینمایی جدید و قدیمی در ژانرهای تاریخی جنگی طنز و سرگرمی و درام و عاشقانه باعث شده بیشتر کاربران بلبل جان را برای مشاهده ی فیلم های خود انتخاب کنند.

در این برنامه دسته بندی های متفاوتی وجود دارد که کار جستجو را ساده تر میکند و همچنین سیستم نظردهی و رتبه سنجی به کار رفته در آن باعث میشود بهتر از همیشه بتوانید تصمیم گیری کنید که کدام فیلم به سلیقه شما نزدیک تر است. به آثار تولید شده در بالیوود علاقمندید یا هالیوود فرقی نمی کند زیرا هوش مصنوعی بکار رفته در بلبل جان نیز با دادن پیشنهادهای مختلف در حوزه ی سلیقه شما دستتان را در انتخاب فیلم بازتر می کند.

جدیدترین آثار روز دنیا به صورت دوبله شده یا زیرنویس در برنامه وجود دارد که با جستجو کردن بخشی از نام فیلم به آن دسترسی پیدا میکنید. با خواندن توضیحات و چکیده مربوط به داستان فیلم و خواندن نظرات بینندگان و همچنین امتیاز فیلم به سادگی میتوانید از میزان محبوبیت فیلم و سریال انتخابی خود مطلع شوید. اگر اثری برای رده سنی خاصی مناسب نباشد هشدارهای لازم قید شده است. اما آنچه که کاربران را بیشتر از هر چیزی به نصب بلبل جان ترغیب می کند عدم نیاز به تهیه اشتراک ماهیانه است که بدون نیاز به تهیه اشتراک به سادگی میتوانید از میان خیل گسترده آثار به فیلم انتخابی خود دست پیدا کرده و آنرا در کیفیت های مختلف و حجم های کم یا بیشتر مشاهده کنید. جدیدترین نسخه بلبل جان را میتوانید از طریق لینک دانلود موجود در همین صفحه دریافت نمایید.

ویژگی های نسخه جدید برنامه بلبل جان اندروید:

  • امکان تماشای هزاران اثر سینمایی بدون نیاز به خرید اشتراک ماهیانه
  • امکان مشاهده انواع فیلم و سریال و انیمیشن ایرانی و خارجی
  • دارای انواع دسته بندی با موضوعات مختلف برای جستجوی راحت تر
  • امکان دسترسی به جدیدترین و بهترین فیلم های تولید شده بالیوود و هالیوود
  • امکان مشاهده تریلر فیلم هایی که قرار است به زودی منتشر شوند
  • دارای هوش مصنوعی و رابط کاربر پسند و سیستم امتیازدهی برای هر فیلم
  • امکان جستجوی فیلم مورد نظر و پخش آن بدون تبلیغات مزاحم