برنامه شاد Shad راه حل آموزش و پرورش برای مدارس در دوران کرونا می باشد. پس از شیوع ویروس کرونا در کشور عزیزمان در اسفند ماه سال 98، با مشکلات گسترده ای مواجه هستیم که یکی از آنها کمبود مدرسه و تاخیر تحصیلی در بین دانش آموزان بود که خوشبختانه با ارائه یک برنامه شاد، بسیاری از این مشکلات برطرف شد.

اگرچه برنامه شاد 3 وزارت اموزش medu برای کلاس های آنلاین اصلی ترین و پرطرفدارترین برنامه موجود در حال حاضر برای آموزش است، اما اپلیکیشنی بی نظیر برای آموزش مجازی در مدارس ایران است. این پیاده سازی برای اولین بار در اسفند ماه سال 1398 در کشور راه اندازی شد. اگرچه برنامه اول دارای مشکلاتی بود و برخی از دانش آموزان کار با آن را سخت می دیدند، اما کم کم با گذشت زمان و با به روز رسانی های فراوان، هر مسئله خوشحال کننده ای برطرف شد. برنامه شاد برای هر سه گروه از کودکان در سن مدرسه شامل مدیران، معلمان و دانش آموزان استفاده می شود.

روش نصب shad App بر روی گوشی هوشمند بسیار ساده است اما باید بدانید که این اپلیکیشن فقط برای نسخه اندروید ساخته شده است و کسانی که آیفون با سیستم عامل iOS دارند نمی توانند این اپلیکیشن را روی گوشی خود نصب کنند.

برای نصب برنامه shad بر روی تلفن همراه اندرویدی میتوانید این برنامه را از sociallapps دانلود کنید. پس از دانلود اپلیکیشن شاد، می توانید آن ها را روی گوشی خود نصب کرده و با وارد کردن شماره موبایل، با اپلیکیشن وارد شوید بعد از ان اموزش های شما توسط معلمین عزیزتان در برنامه شاد برگزار شده یا به منظور بهره وری بیشتر برای برگزاری کلاس انلاین شمارا به ادوبی کانکت اندروید دعوا مینمایند، البته بعضی از مدارس نیز از برنامه میت گوگل به منظور کلاس مجازی استفاده میکنند.

روش نصب App بر روی گوشی هوشمند بسیار ساده است اما باید بدانید که این اپلیکیشن فقط برای نسخه اندروید ساخته شده است و کسانی که آیفون با سیستم عامل iOS دارند نمی توانند این اپلیکیشن را روی گوشی خود نصب کنند. برای نصب برنامه سبز shad بر روی تلفن همراه اندرویدی میتوانید این برنامه را میتوانید از سایت ما دانلود کنید. پس از دانلود اپلیکیشن شاد مدارس، می توانید آن ها را روی گوشی خود نصب کرده و با وارد کردن شماره موبایل، با اپلیکیشن شاد مدرسه تماس بگیرید.

اکثر دانش‌آموزان و معلمان از برنامه شاد Apps در تلفن همراه خود استفاده می‌کنند، بنابراین به دنبال نسخه اندرویدی هستند تا به گروه و کلاس‌ها بپیوندند و آن را نصب کنند، اگر برنامه برای شما اجرا نشد مطمعنا اموزش شما در برنامه روبیکا و یا دیگر مسنجر های اندروید مثل کلاس های شاد در ایتا ادامه خواهد یافت.

لازم به ذکر است که در صورت عدم استفاده از نسخه به روز شده اپلیکیشن اندروید بر روی تلفن همراه خود، به گزینه های متعدد ارائه شده در نسخه جدید اپلیکیشن دسترسی نخواهید داشت و در استفاده از آن دچار مشکل خواهید شد.با توجه به اینکه تمامی امتحانات آموزشی و مدارس تحت برنامه برگزار می شود، برای سهولت دسترسی کاربران به نسخه جدید شاد، آخرین نسخه برنامه را به صورت رایگان ارائه می کنیم.