Pinterest – پینترست شما را به دنیای الهام بخش تصاویر پیوند می دهد و در واقع مکانی برای کسب ایده های جدید و مشاهده تصاویر با کیفیت است. اگر از تولید کنندگان محتوا برای شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام و واتساپ یا غیره باشید مسلما سروکارتان به عکس ها می افتد. پیدا کردن تصاویر با کیفیت درباره موضوعات مختلف میتواند کار بسیار وقت گیری باشد اما باکمک پینترست این مشکل برطرف شده است. در این اپلیکیشن کامل و جامع به سادگی میتوانید تصویر دلخواهتان در هر حوزه ای که بخواهید را پیدا کنید. از هشتگ ها برای یافتن سریعتر عکس درباره موضوع مدنظر استفاده کنید تا سریعتر از همیشه انواع مختلف تصویر درباره آنرا بیابید.

پینترست با داشتن رابط کاربرپسند خود میتواند نیاز کاربر در زمینه یافتن تصویر و یا ایده گرفتن درباره موضوعات گوناگون را برطرف کند. مثلا اگر بخواهید طرح های مختلف دکوراسیون منزل را دنبال کنید کافیست از طریق هشتگ ها لیست کامل تصاویر آپلود شده توسط سایر کاربران را تماشا کرده و از آنها برای ایجاد دکوراسیون موردنظرتان ایده بگیرید. حتی اگر به عنوان عکاس فعالیت دارید و عکس های هنری در حوزه های مختلف مانند مد، دکوراسیون، هنر، آشپزی و کودک و غیره داشته باشید به سادگی میتوانید آنها را در این شبکه اجتماعی عکس آپلود کرده تا سایرین از آنها دیدن کنند.

در جدیدترین نسخه پینترست امکان پین کردن تصاویر و همچنین دنبال کردن صفحات مختلف وجود دارد تا در صورت تمایل بتوانید سایر آثار افراد دنبال شده را زودتر از بقیه مشاهده کنید. اپلیکیشن پینترست شامل میلیون ها تصویر در زمینه های مختلف و با کیفیت های متفاوت است که باعث شده هزاران کاربر روزانه از آن دیدن کرده و به عنوان مرجع کامل تصویرهای جذاب شناخته می شود.

ویژگی های برنامه پینترست اندروید :

  • پینترست مکانی برای کشف ایده های ناب و جدید
  • دنبال کردن صفحات مختلف و ثبت نظر برای تصاویر
  • امکان پین کردن و دانلود تصویرهای دلخواه کاربر
  • جستجوی کامل تصاویر براساس هشتگ های مختلف
  • امکان آپلود تصاویر هنری در زمینه های مختلف