دانلود مستقیم یوتیوب – نصب YouTube فارسی بروزرسانی جدید اندروید

اپلیکیشن یوتیوبYouTube یکی از محبوب ترین و مهم ترین کانال هایی است که می توانید در بازاریابی دیجیتال از آن استفاده کنید. امروزه در مقایسه با گذشته هوشیاری کاربر ایرانی در یوتیوب افزایش یافته است و به نفع اوست در کنار اینستاگرام بتواند هر چه سریعتر حضور خود را در یوتیوب پلتفرم  تثبیت کند. ویدئو های خود را با دیگران در سرار جهان به اشتراک بگذارید. برنامه یوتیوب اندروید در واقع یک وبسایت رایگان یا یک سرویس رایگان برای اشتراک گذاری و تماشای ویدیو است که میتوانید در کانال های ان subscribe کنید. یوتیوب در سال 2005 وارد شد و اکنون با شش میلیون نفر در ماه یکی از پربازدیدترین وب سایت ها است. به عبارت دیگر، یوتیوب مکانی جدید برای کاوش، یادگیری و سرگرمی است.

یوتیوب بزرگترین سایت اشتراک گذاری ویدیو در جهان است و هیچ پلتفرمی نمی تواند به آن نزدیک شود. یوتیوب بیش از 2 میلیارد تماشاگر دارد و ویدیوهای آنها هر روز بیش از 5 میلیارد نفر در نظر گرفته می شود و به همین خطار به یکی از بستر های کسب درآمد تبدیل شده است، یعنی تبلیغ کنندگان میتوانند sponsore ویدئو شما شده و در ازای نمایش محصول یا اگهی انها کسب درامد کنید به دلار!

یوتیوب دومین شبکه اجتماعی محبوب جهان پس از فیس بوک است که در سال 2005 توسط سه همکار از PayPal تاسیس شد. قبل از این، بنیانگذاران آن تجربه موفقی داشتند و یوتیوب با یک پلتفرم کامل تر ظاهر شد. اکثر ویدیوهای آپلود شده در شبکه یوتیوب از افراد عادی می آیند کانال هایی CBS و THE BBC از محبوب ترین کانال ها هستند. شما میتوانید در این شبکه به اشتراک گذاری ویدئو like و دیس لایک کنید، یوتیوب از سال 2005 به طور متناوب در ایران در دسترس نبود، اما از سال 2009، چهار سال پس از ایجاد یوتیوب، دسترسی به آن به طور کامل غیرقابل دسترس شد.

برنامه یوتیوب موزیک نیز یکی دیگر از سرویس های یوتیوب است که می توانید در آن بهترین آهنگ های روز دنیا را در آن بنوشید این اپلیکیشن نیز در همین صفحه برای دانلود دسترس شما عزیزان است. سرویس یوتیوب کیدز نیز امکانی را فراهم اورده که کودکان بتوانند در مروگر گوگل کروم خود anime و برنامه کودک مشاهده کنند و از تماشا لذت ببرند، البته توجه شود که عموم این کارتون ها به زبان انگلیسی است. شما میتوانید دانلود جدیدترین نسخه یوتیوب را از همین صفحه دریافت کنید و بروزرسانی یوتیوب اندروید را اکنون انجام دهید.

دانلود تیک تاک
دانلود اینستاگرام ایکس
دانلود بیگو لایو
دانلود سانیستا
دانلود لایکی