دانلود باهم اصلی baham نصب با لینک مستقیم برای اندروید

baham – با هم نام یک شبکه اجتماعی موفق در زمینه دوست یابی و اشتراک گذاری پست و تصاویر است که توانسته روی هزاران دستگاه اندرویدی نصب و اجرا شود. در این برنامه بیش از ده هزار کانال فعال برای چت و گفتگو وجود دارد که در آن میتوان علاوه بر یافتن دوستان تازه، با آنها مشغول گفتگو و تبادل نظر شد. در باهم میتوانید عضو گروهها و کانال های مختلف در حوزه موضوعات متنوع شده و با هزاران نفر کاربر آنلاین از شهرهای مختلف کشور آشنا شوید. در این محیط بیش از هزاران بازی آنلاین برای رقابت وجود دارد که تا ساعت ها میتواند سرگرمتان کند.

داشتن یک چت روم برای انجام گفتگوها و تعامل و دوست یابی و نیز هزاران کانال و گروه با اعضای فعال باعث شده تا نوجوانان از این پلتفرم موفق استقبال خوبی کنند. این اپلیکیشن با شعار دوستای جدید پیدا کن، باعث شده تا کاربران بتوانند به سادگی وارد روم های شهرهای مختلف شده و همشهریان خود را یافته و با آنها دوست شوند. علاوه بر امکانات لازم برای چت و دوستیابی در اپلیکیشن باهم میتوانید استوری ها و تصاویر و کلیپ های متنوع در وضعیت خود قرار دهید تا دیگران از آنها دیدن کنند و شما نیز از استوری های خلاقانه دیگران لذت ببرید. در این برنامه جذاب نیازی نیست که حتماً به صورت عمومی پیامهایتان را ارسال کنید بلکه به راحتی میتوانید به‌صورت خصوصی برای دوستانتان پیام بگذارید، مثلاً تولدش را صمیمانه تبریک بگویید. تمامی چت‌های خصوصی‌تان را هم می‌توانید در بخش گفتگوها ببینید.

این نرم افزار دوست یابی محیط امن و کاربر پسند برای ایجاد دورهمی ها، گفتگوهای دوستانه و اشتراک گذاری تصویر و ویدئوهای مختلف است که از آن میتوانید در اوقات فراغت خود و برای رفع تنهایی استفاده کنید. جدیدترین نسخه اپلیکیشن باهم را میتوانید از لینک های دانلود موجود در این صفحه دریافت نمایید.

ویژگی‌های برنامه باهم برای اندروید :

  • دارای چت روم های مختلف با هزاران کاربر آنلاین از شهرهای مختلف
  • شرکت در سرگرمی‌های مختلف با  بیش از ۲۰ هزار بازی آنلاین
  • عضویت در بیش از ۷ هزار گروه فعال متفاوت برای چت کردن
  • وجود بیش از ۱۰ هزار کانال فعال فارسی در حوزه های متنوع
  • امکان ساخت پروفایل دلخواه و کسب امتیازات بیشتر