دانلود تانگو اصلی Tango نصب با لینک مستقیم برای اندروید

تانگوTango یک برنامه پیام رسان است. ساده‌ترین برنامه پیام‌رسانی فوری پیام‌های صوتی، تماس‌های ویدیویی، بازی‌های ویدیویی و چت اجتماعی است. تانگو روی گوشی های هوشمند و تبلت های اندروید کار می کند. طبق نظرسنجی جهانی کاربران اینترنت 63 درصد از مردم از اینترنت استفاده می کنند، شما می توانید یکی از آنها باشید. این افراد احتمالا داده های اینترنتی خود را در فیس بوک و واتساپ خرج خواهند کرد.

ویژگی اصلی تانگو بر خلاف تلگرام اصلی پیامک است. می توانید برای همه دوستان خود پیامک رایگان ارسال کنید و بازخورد آنها را در پنجره چت شخصی دریافت کنید. با تانگو مسنجر می‌توانید با دوستان و مخاطبین خود تماس ویدیویی ارسال کنید و حتی پیام‌های صوتی ارسال کنید. پیام رسان تانگو حاوی بازی های ویدیویی است که می توانید با دوستان خود بازی کنید. با مردم از سراسر جهان ملاقات کنید و استعداد خود را به روشی جدید نشان دهید. می توانید گروه های چت ایجاد کنید تا بتوانید همزمان با افراد زیادی پیام رد و بدل کنید. رقص خود را تبلیغ کنید، بازی زنده انجام دهید، روش آشپزی را به اشتراک بگذارید.

اپلیکیشن Tango یک برنامه دوستیابی همچون برنامه بادو و تیندر است که در سال 2009 راه اندازی شد و تاکنون بیش از 100 میلیون کاربر در سراسر جهان دارد. تانگو کنسرت های زنده را ارائه می دهد، با این کیفیت می توانید دوستانی را از هر کسی در جهان ملاقات کنید، می توانید درآمد زیادی کسب کنید. تردیدی ندارم که بگویم تانگو تنها اپلیکیشنی است که می‌توانید با چت ویدیویی زنده درآمد کسب کنید. شما در برنامه های دیگه به مانند مینی چت امکان درآمد مستقیم از چت ویدیو را ندارید. اگر استعداد پنهانی دارید، آن را با تانگو به اشتراک بگذارید و از طریق تانگو درآمد کسب خواهید کرد.

یک برنامه اشتراک ویدیوی زنده است که پسران و دختران در سراسر جهان در مورد آن صحبت می کنند، دوست پیدا می کنند و می توانند با دیگران آشنا شوند. می توانید با اشتراک گذاری تانگو مشهور شوید و درآمد کسب کنید. اگر هنرمند هستید، می‌توانید از طریق هنر خود مردم را برای طرفداران خود بسازید، بنابراین به یک پلتفرم بزرگ تانگو می‌شوید.

شکی نیست که تانگو یکی از بهترین مکان ها برای نشان دادن استعداد و چت تصویری زنده در کنار اپلیکیشن اینستاگرام است. همین امروز می توانید برای ملاقات با افراد جدید به تانگو اصلی بپیوندید. می توان گفت تانگو یک اپلیکیشن نیست، اقیانوسی از استعدادهاست که هر استعدادی می تواند در آن رشد کند. Tango یکی از بهترین پلتفرم‌های رسانه‌های اجتماعی برای تولید محتوا برای کسب درآمد آنلاین با گزینه پخش ویدیوی Tango-Live-streaming است. که Tango یک برنامه اشتراک ویدیوی زنده عالی است که در آن می توانید ویدیوهای با استعدادی پیدا کنید و دوستان نزدیک جدیدی از سراسر جهان پیدا کنید.

دانلود برنامه همدم
دانلود بیگو لایو
دانلود تیک تاک
دانلود لایکی