ازدواج و تشکیل خانواده یکی از مسائل مهم برای هر فرد بزرگسالی است و معیارها و عوامل خاصی در انتخاب همسر آینده او وجود دارد. اما یافتن شریک زندگی و شریک زندگی کار ساده ای نیست و نمی توان گفت که آیا فرد مورد نظر می تواند همسر مناسبی برای ما باشد یا خیر. در حال حاضر در عصر تکنولوژی و ارتباطات، صمیمیت افراد با یکدیگر نسبت به گذشته تغییر چشمگیری داشته است و بیشتر دوستیابی ها از طریق فضای مجازی و اپلیکیشن های دوست یابی مانند برنامه های Tinder و برنامه بادو انجام می شود.

با توجه به تغییرات سبک زندگی بشر در دو دهه گذشته و استفاده گسترده از شبکه های اجتماعی مختلف برای معرفی افراد به یکدیگر، وجود بستری مطمئن و قابل اعتماد برای معرفی و آشنایی جوانان با هدف ازدواج بسیار احساس می شود به همین منظور اپلیکیشن همدم به همت گروه تبیان به عنوان اولین نرم افزار رسمی و قانونی همسریابی در ایران ایجاد و توسعه یافت تا جوانان با مشاوره شریک اپلیکیشن در امنیت کامل یکدیگر و همسر ایده آل خود را بشناسند

نرم افزار از ابتدای آشنایی تا 4 سال پس از تشکیل خانواده به عنوان یک دوست دلسوز و صمیمی شما را همراهی می کند و تمامی جوانب زندگی زناشویی را به شما آموزش می دهد. در این میان برنامه بادو نیز یک برنامه دوستیابی و جستجوی در اطراف نزدیک خارجی است که به شما این امکان را می دهد تا با استفاده از جی پی اس با افرادی که در نزدیکی خود یا شهرتان هستند آشنا شوید و در صورت تمایل خودتان را ملاقات کنید. از طریق همدم جوانان مجرد می توانند به راحتی ازدواج کنند و همسر مناسب و ایده آلی برای خود پیدا کنند.

برای اینکه بتوانید از سامانه همسریابی استفاده کنید، ابتدا باید ثبتو با وارد کردن اطلاعات شخصی و اطلاعات کاملی مانند سطح تحصیلات، وضعیت شغلی، شرایط خانوادگی، اطلاعات مشارکت، معیارها و شرایط، وضعیت اقتصادی، مشخصات کاربری خود را ایجاد کنید و غیره.

این اپلیکیشن بر اساس مشخصات و خواسته های شما، مناسب ترین فردی را که به بهترین وجه شرایط و معیارهای شما را برآورده می کند، با مشخصات خود به شما معرفی می کند. یک موضوع مهم این است که پلتفرم hamdam برای پر کردن پروفایل کاربری شما به هر تست روانشناختی و تست شناسایی خود توجه ویژه ای دارد تا کارشناسان روانشناسی ان را تجزیه و تحلیل کنند. بنابراین، شناخت افراد از یکدیگر کاملاً مبتنی بر عوامل ظاهری نیست و در این فرآیند ویژگی‌های فردی و اخلاقی در نظر گرفته می‌شود.

این سیستم از چهار بخش اصلی و مهم تشکیل شده است که هر بخش با خدمات و امکانات خاصی در اختیار کاربران قرار می گیرد. گزینه های جستجوی همراه، تست های روانشناسی و شخصی، خدمات مشاوره و مجله آنلاین چهار قسمت اصلی اپلیکیشن هستند که به صورت رایگان در اختیار شما قرار می گیرند. با این اپلیکیشن می توانید برای اطلاعات کامل و آمادگی برای عروسی اقدام کنید. دسترسی به محتوای آموزشی مهیج و آموزنده توسط جوانان می تواند قبل از تلاش برای یافتن شریک و برقراری ارتباط با مشاوران متخصص بهترین بستر خودشناسی، ابتدا ویژگی های شخصی آنها را تجزیه و تحلیل کند. با این حال، «مجله آنلاین» به شما این امکان را می دهد که به عنوان مقاله، پادکست و فیلم آموزشی در مورد روند ازدواج و همچنین مطالب آموزشی جدید و مدرن در زمینه تشکیل خانواده، اصول انتخاب صحیح همسر، ازدواج، زندگی خانوادگی و … استفاده کنید. پس اگر به دنبال پلتفرم همسریابی ایرانی هستید و میخواهید تشکیل خانواده دهید، باید اپلیکیشن همدم را دانلود کرده و از آن برای یافتن شریک زندگی خود استفاده کنید.