هنرمندان معروف کره را دنبال کنید از BTS تا جیمین (jimin)

کی‌پاپ یکی از محبوب‌ترین سبک‌های موسیقی است که از کره جنوبی سرچشمه گرفته و در سراسر جهان محبوبیت دارد. هنرمندان و خوانندگان کره ای که در این سبک فعالیت می کنند نیز طرفداران زیادی دارند و از طریق شبکه های اجتماعی مختلف مانند برنامه وی لایو و ویورس با طرفداران خود ارتباط برقرار می کنند و آخرین اخبار فعالیت های خلاقانه خود را با آنها به اشتراک می گذارند. به همین دلیل، اپلیکیشن هایی که به طور خاص برای ارتباط و تعامل بیشتر با هنرمندان و افراد مشهور کره ای طراحی شده اند، به شدت مورد استقبال کاربران قرار می گیرند.

یکی دیگر از اپلیکیشن های جذاب برای ارتباط با هنرمندان برتر پاپ سبک کره ای UNIVERSE است که یک پلتفرم اجتماعی و سرگرم کننده است. با این برنامه می توانید به هنرمندان مورد علاقه خود به صورت روزانه دسترسی داشته باشید و با آنها ارتباط برقرار کنید. یک شبکه اجتماعی گرم و صمیمی ایجاد کنید که در آن بتوانید خوانندگان مورد علاقه خود را دنبال کنید، یک صفحه هوادار برای آنها ایجاد کنید و با ارسال پست های مفید و ارسال پیام به آنها نزدیک شوید.
برنامه weverse نیز مشابه همان برنامه کار می کند و یک شبکه اجتماعی بزرگ و محبوب برای افراد مشهور کره ای است که از طریق آن می توانید هنرمندان مورد علاقه خود را سفارشی کنید، از آخرین فعالیت های آنها مطلع شوید و به محتوای انحصاری آنها دسترسی پیدا کنید.

UNIVERSE

برنامه Universe برای شما که عاشق خوانندگان کره ای هستید

یک شبکه اجتماعی و پلتفرم تخصصی برای برقراری ارتباط و دنبال کردن مجریان اصلی موسیقی پاپ کره ای است که از طریق آن می توانید به آخرین محتوای هنرمندان مورد علاقه خود از جمله تلویزیون، رادیو، عکس، فیلم و غیره دسترسی داشته باشید.
همچنین می‌توانید به دیگر طرفداران بپیوندید و در این برنامه صفحاتی برای طرفداران ایجاد کنید تا بتوانید عکس‌ها و فیلم‌های خود را پست کنید تا خوانندگان مورد علاقه‌تان ویروسی شوند.

هنرمندان همچنین می توانند با نظر دادن روی روی پست ها، طرفداران خود را بشناسند و با آنها ارتباط برقرار کنند. با حمایت از خوانندگان مورد علاقه خود جایزه دریافت کنید، می توانید جوایز مختلفی را از این اپلیکیشن دریافت کنید، اقدامات مفید خود مانند خرید آلبوم، ایجاد و انتشار پست های مرتبط با خوانندگان مورد علاقه خود را ضبط کنید.

تمام فعالیت های حمایتی شما ثبت می شود، به این معنی که هر چه بیشتر کار کنید، امتیاز و پاداش بیشتری دریافت می کنید. با ایجاد محتوای مختلف از جمله ویدیوهای مفید می توانید امتیاز خود را در این اپلیکیشن نیز ارتقا دهید. همچنین می‌توانید با ارسال پیام‌های شخصی در اتاق‌های گفتگو و برقراری ارتباط دوستانه‌تر با خوانندگان مورد علاقه خود به آنها نزدیک‌تر شوید.

بنابراین، اگر از طرفداران خوانندگان پاپ کره ای هستید، حتما در اپلیکیشن Universe مشترک شوید و به آخرین اخبار و مطالب آنها دسترسی پیدا کنید.


شما میتوانید آپدیت برنامه یونیورس جدید را به صورت رایگان با لینک مستقیم برای اندروید از طریق لینک های دانلود موجود در همین صفحه نصب کنید