وی لایو نام برنامه ای برای تماشای لایو سلبریتی های کره ای مثل بی تی اس است که میتوانید آنرا روی دستگاههای اندرویدی خود نصب کرده و از این طریق افراد مشهور را دنبال کنید. این روزها گروههای موسیقی کره ای طرفداران خود را از سراسر دنیا پیدا کرده اند و افراد زیادی قصد دنبال کردن خوانندگان و بندهای موسیقی کشور کره هستند. یکی از راههای دنبال کردن و مشاهده ی تصاویر و کلیپ های این افراد مطرح، استفاده از برنامه جدید وی لایو است.

با کمک اپلیکیشن V Live تماشای لایو سلبریتی های کره ای آسان شد و اگر شما نیز جزو طرفداران این خوانندگان باشید با نصب جدیدترین نسخه وی لایو به سادگی میتوانید وارد شبکه اجتماعی کره ای شوید، سرویس استریم (streaming) متعلق به naver و یک fan app است که در آن می توانید جدیدترین فعالیت های افراد مشهور (بیشتر کره ای ها) مثل جیمین (jimin) را دنبال کنید.

این یک شبکه اجتماعی واقعا بزرگ و رسانه و جذاب برای طرفداران مشهور است که ارتباط با ستاره مورد علاقه تان را ساده تر می کند. در وی لایو قادر به یافتن صفحات افراد محبوب مانند گروه BTS هستید و به سادگی میتوانید لایو و ویدئوهای زنده ی آنان را تماشا کنید. صفحات شخصی آنان را یافته و از تصاویر و زندگی روزمره ای که به اشتراک میگذارند دیدن کنید. در صورت تمایل برای آنها نظر و کامنت خود را ارسال کنید. وارد بخش نظرات و گفتگوها شده و با سایر علاقمندان در ارتباط باشید. برای یکدیگر استیکر یا پیام های تشویق و تبریک ارسال کنید. متن پیام خود را همراه با شکلک یا ایموجی های متنوع برای بازیگران یا خوانندگان معروف کره ای ارسال کنید و حتی اگر از کشور ایران در برنامه عضو شده باشید، به سادگی با آنها در تعامل بوده و برای سلبریتی های محبوب خود پیام ارسال کنید.

این برنامه دارای نسخه رایگان و نسخه پریمیوم است که با خرید نسخه Premium برنامه می توان با افراد مشهور ارتباط نزدیک تری داشت. هیچ محدودیتی برای کاربران ایرانی نیست در ژاپن، تایلند،ویتنام و کشور ایران همگی می توانند در آن عضو شوند. این برنامه شباهتی به naver دارد که برای کره ای هاست و در ایران نیز طرفداران خاص خود را دارد. شما میتوانید آپدیت برنامه وی لایو جدید را به صورت رایگان با لینک مستقیم برای اندروید از طریق لینک های دانلود نصب کنید.