گوگل دوGoogle Duo یک برنامه ویدئو کنفرانس برای گوشی های اندرویدی است که توسط گوگل برای کاربران جهانی عرضه شد و توانست مورد استقبال خوب آن ها قرار گیرد و به خصوص در دوران قرنطینه نظر میلیون ها کاربر را به خود جلب کند. این اپلیکیشن نیز به همین منظور برای چت صوتی و مکالمه رایگان است و برای همه سیستم عامل ها و برای همه انسان ها در دسترس است، همچون برنامه واتساپ که توانایی برقرای تماس های گروهی را دارد. از گوگل دوو مانند گوگل میت میتوان برای برقراری مکالمات تصویری و صوتی بر پایه اینترنت استفاده کرد.

برنامه video call برای اندروید گوگل دوو

Google Duo روشی ایمن و پرسرعت برای برقراری چت های ویدئویی است، به طوریکه در آن میتوان از سرویس انتقال صدا و تصویر همزمان در محیط رمزنگاری شده (encrypted end-to-end) استفاده کنید و خیالتان بابت از حفظ حریم خصوصی راحت باشد زیرا هیچ نوع اطلاعاتی در سرورهای گوگل ذخیره یا شنود نمی شود. استفاده از آن بسیار ساده و آسان است و هنگام تماس با برنامه، مخاطبی را که می خواهید با آن تماس بگیرید انتخاب کنید و روی پیام ویدیویی کلیک کنید.

فقط بینندگان این برنامه می توانند نام خود را در لیست مخاطبینی که از این سرویس استفاده می کنند ببینند و برای کسانی که نمی توانند از برنامه برای استفاده از نرم افزار استفاده کنند پیام دعوت ارسال کنند. با آنها تماس تصویری برقرار کنید، برای استفاده از این برنامه باید سرعت اینترنت بالا باشد تا در حین تماسی که سرویس بر اساس سرعت بالای وای فای و موبایل شما انتخاب می کند، وقفه ای ایجاد نشود.

در هر بروزرسانی ویژگی های جدیدتری به گوگل دوو اضافه می شود، مثلا می توانید همزمان چندین تماس تصویری برقرار کنید. افراد و شما همچنین می توانید پیام های صوتی و تصویری را به مدت 30 ثانیه برای مخاطبان خود ارسال کنید. این برنامه به طور خودکار در اکثر محصولات اندرویدی به صورت پیش فرض نصب می باشد ولی چنانچه قصد نصب آنرا دارید میتوانید از لینک های دانلود این صفحه، جدیدترین نسخه گوگل دوو را دریافت و نصب نمایید.

ویژگی های گوگل دوو Google Duo اندروید :

  • رابط کاربری ساده
  • قالب تیره
  • تماس ویدیو با کیفیت بالا (HD)
  • سرعت بالا در تماس تصویری
  • تماس صوتی با کیفیت بالا
  • امکان تماس چند نفره
دانلود ایمو فارسی
دانلود اینستاگرام جدید
دانلود اسکایپ اندروید
دانلود ادوبی کانکت اندروید
دانلود اسکای روم