نصب برنامه اسکای روم Skyroom برای اندروید

اسکای رومSkyroom نام برنامه ای کاربردی برای ارائه سرویس های مجازی آموزشی و شغلی است که میتوان از آن برای برقراری انواع جلسات و وبینارها استفاده کرد. با نصب اسکای روم که تاکنون هزاران کاربر آنرا برای برگزاری جلسات خود انتخاب کرده اند، قادر به تشکیل کلاس های آموزشی و انواع دوره های آنلاین از طریق اینترنت هستید.

اگر به عنوان مدرس قصد اجرای دوره ی آموزشی داشته باشید، در اسکای روم تمامی امکانات فراهم است تا بتوانید جلسات را راه اندازی کرده، با ارسال پیوند اتاق، اعضا را فراخوانی کرده و سپس با کمک ابزارهای آموزشی، شروع به تدریس کنید. چت گروهی با سایر شاگردان داشته باشید و انواع فایل ها و پی دی اف و فیلم های آموزشی را برای آنها به اشتراک بگذارید. صوت و تصویر خود را انتقال داده و از تخته سفید، اسلاید ها و اسناد آموزشی برای یادگیری بهتر دانشجویان استفاده کنید. همچنین شما میتوانید از برنامه واتساپ برای هماهنگی های خارج از کلاس استفاده کنید.

برای استفاده از محیط اسکای روم، علاوه بر دستگاههای موبایل میتوان از نسخه وب یا ویندوز آن کمک گرفت و با وارد کردن حساب کاربری خود وارد جلسات آموزشی مختلف شد. در اسکای روم امکان اشتراک گذاری صفحه نمایش وجود دارد، همچنین میتوان ارتباط صوتی و تصویری دوطرفه میان استاد و دانشجو برقرار کرد و مشغول پرسش و پاسخ درباره موضوعات آموزشی شد.

اسکای روم مانند ادوب کانکت به کاربران اجازه می دهد تا بدون نیاز به حضور فیزیکی در مدارس، دانشگاهها یا ادارات، و به خصوص در دوران قرنطینه به انجام وظایف شغلی و آموزشی خود بپردازند. برای استفاده از تمامی امکانات این برنامه نیاز به پرداخت هزینه خواهید داشت اما قابلیت های کلی آن به صورت رایگان در دسترس همگان قرار دارد. شما میتوانید جدیدترین نسخه این برنامه را از طریق لینک های دانلود، دریافت نمایید.

ویژگی های برنامه اسکای روم Skyroom اندروید :

امکان برقراری ارتباط صوتی و تصویری دو طرفه

امکان اشتراک گذاری صفحه دسکتاپ

امکان اشتراک گذاری فایل ها با سایر کاربران

اشتراک گذاری فایل های صوتی و تصویری برای کاربران

برگذاری انواع جلسات مجازی، وبینارها یا دوره های آنلاین

امکان نمایش اسلاید، فایل های PowerPoint و پی دی اف و تصاویر آموزشی

دارای یک تخته سفید است برای ایجاد یادداشت ها و یادداشت های اشکال هندسی با سنجاق

دانلود ایمو اندروید
دانلود برنامه شاد
دانلود گوگل میت
دانلود اسکایپ اندروید
دانلود برنامه قرار