دانلود اپلیکیشن قرار برای اندروید با لینک مستقیم

برنامه قرار روشی جدید و ایمن برای برقراری کنفرانس ها و رویدادهای آنلاین بزرگ و کوچک است. به طوریکه در دوران کرونا از اپلیکیشن قرار برای برگزاری کلاس های درس آنلاین آموزش و پرورش در کنار برنامه شاد و حتی کلاس های دانشگاهی استفاده می شد. در واقع برنامه‌ قرار ابزاری برای تماس‌های گروهی و کنفرانس ویدیویی میباشد که قابلیت های مشابه با اسکای روم و برنامه اسکایپ ارائه می دهد. در اپلیکیشن قرار میتوان یک اتاق با ظرفیت 50 نفر ایجاد کرد و آن را به حالت خصوصی یا عمومی درآورید. سازنده یا مدیر اتاق با داشتن کددعوت از کاربران یا شاگردان برای ورود به کلاس دعوت کرده و شروع به آموزش دروس به صورت آنلاین و مجازی می کند.

برنامه قرار محیطی مناسب برای برگزاری وبینارهای آنلاین با تعداد اعضای مختلف می باشد همچنین روشی برای برگزاری کلاس های آنلاین مجازی است زیرا در آن نگرانی بابت قطعی جلسه وجود ندارد. سرور های داخلی و قوی برنامه باعث کاهش حداکثری تاخیر در صدا و تصویر می شوند و مصرف اینترنت بالایی ندارد. کاربران همچنین می توانند صفحه نمایش گوشی یا کامپیوتر خود را به اشتراک بگذارند که این امر در یادگیری بسیار مهم است.

کاربران این برنامه میتوانند از طریق تلفن همراه، تبلت و رایانه حساب کاربری خود را فعال کرده و جلسات را دنبال کنند. فرقی ندارد که شما مدرس باشید یا دانشجو، به هر حال با ساخت کلاس های مجازی یا شرکت در کلاس ها قادر به آموزش مجازی از طریق اینترنت خواهید بود. حتی اگر قصد برگزاری وبینارهای تخصصی را داشته باشید به سادگی میتوانید گزینه پرداخت آنلاین را برای اعضاء فعال کنید تا در صورت پرداخت هزینه، عضو کلاس ها شوند و از این طریق کسب درآمد کنید.

کاربرانی که بدون نیاز به نصب نرم افزار جدید از کامپیوتر می خواهند در حاضر شوند می توانند با ورود به سایت Gharar.IR به راحتی فضایی ایجاد کنند. در صورت داشتن لینک و باز کردن آن در مرورگر کروم یا فایرفاکس به راحتی می توانید وارد اتاق گفتگو شوید. امکان ضبط جلسه نیز وجود دارد و شما فقط باید جلسه خود را راه اندازی و آن را با شرکت کنندگان به اشتراک بگذارید. در gharar با ایجاد فضا و انتخاب حالت خصوصی می توانید حضورو صدای افراد را در فضا محدود کنید. فقط افرادی که توسط سرپرست اتاق گفتگو به لیست شرکت کنندگان اضافه شده اند می توانند از طریق پیوندها به چت دسترسی داشته باشند. اما به شما پیشنهاد میکنیم تا از مسنجر های واتساپ یا تلگرام اصلی برای برقرای ارتباط خارج از کلاس استفاده کنید؛ حتی میتوانید از اپلیکیشن های داخلی ایتا، سروش پلاس، آی گپ، بله و گپ استفاده کنید.

ویژگی های برنامه قرار gharar اندروید :

  • امکان اشتراک گذاری صفحه نمایش گوشی یا تبلت خود
  • حداکثر 50 نفر به طور همزمان در یک اتاق
  • کیفیت عالی صدا و تصویر در کنفرانس ها
  • پشتیبانی از 15 تصویر با کیفیت بالا به طور همزمان
  • پشتیبانی سریع در صورت بروز هر نوع سوال یا مشکلی در استفاده از برنامه یا وب سایت
دانلود ایمو فارسی اندروید
دانلود گوگل میت
دانلود ادوبی کانکت اندروید
دانلود برنامه تیم لینک