Eitaa – ایتا نام پیام رسان پرطرفدار و پرسرعت ایرانی است که توانسته با داشتن ویژگی های مسنجرهای محبوب مانند تلگرام و واتساپ، جای خود را در تلفن های همراه باز کند. داشتن کیفیت خوب و رابط کاربرپسند و مشابه تلگرام باعث شده تا کاربران بسیاری جذب آن شوند. در ایتا با داشتن یک شماره تلفن میتوان عضو شد و پس از فراخوانی مخاطبین مشغول گفتگوی متنی یا صوتی با آنها شد. در این برنامه که تمامی اجزا و منوهای آن شبیه تلگرام است به سادگی میتوانید با اعضای خانواده و یا دوستان و همکارانتان در تعامل باشید.

اسناد و فایل های خود را در چت شخصی یا کانال ها و گروههای عمومی و خصوصی اشتراک گذاری کنید و نگرانی بابت از دست رفتن اطلاعات خود نداشته باشید. ایتا دارای حجمی کم و مصرف نت بهینه شده است و با اکثر دستگاهها با پردازنده های مختلف سازگاری خوبی دارد. میتوان حساب کاربری ایتا را روی دسکتاپ ویندوز، مک یا حتی مرورگر خود فعال کرده و به چت های خود در هر فضا دسترسی داشته باشید.

eitaa

در پیامرسان ایرانی ایتا میتوانید کانال های دلخواهتان را ایجاد کرده و در آن پست های مختلف راجع به موضوعات هنری، سیاسی، ورزشی و غیره قرار دهید و بر تعداد اعضای کانالتان بیفزایید. همچنین قادر به ساخت گروههایی با چندین هزار عضو هستید و به عنوان ادمین گروه دسترسی به یک سری منوهای مدیریتی مانند میوت اعضای خاطی یا بلاک کردن مزاحمین خواهید داشت. همچنین میتوان از طبقه بندی موضوعی محتوا، تنظیم منوها و زیرمنوها، ارسال و حذف خودکار محتوای برنامه ریزی شده یا دوره ای، برای ارسال مقالات طولانی با براکت استفاده کنید.

با ساخت گروه و ارسال کددعوت برای سایرین آنها را به گروهتان دعوت کنید و برای آنها فایل های متنی و موزیک و اسناد مختلف را اشتراک گذاری کنید. ارسال فایل به این برنامه با سرعت قابل قبولی انجام می شود و بر خلاف سایر فرستنده های ایرانی زمان زیادی نمی برد. هنگامی که پیام نادرستی برای شخص یا گروهی ارسال می کنید، امکان ویرایش و حذف کامل آنها نیز وجود دارد. همچنین میتوانید فیلم های خود را به فایل های GIF در اندازه کوچک تبدیل کنید و با افراد، گروه ها یا گروه ها و کانال های دیگر به اشتراک بگذارید.

ایتا به عنوان مکانی که اطلاعات شخصی در آن ذخیره می شود، فضای ابری نامحدود و دائمی را در اختیار کاربران خود قرار داده است. برای افزایش امنیت اطلاعات خود در ایتا میتوانید از گزینه رمز عبور دوم یا پین ورود به برنامه استفاده کنید تا در صورت گذشت مدت زمان خاصی، صفحه ی برنامه قفل شود.  دستیار هوشمند (ربات ها) و تعداد زیادی رابط برنامه نویسی کارآمد، با استفاده از انواع مختلف خدمات پیدا خواهید کرد.