تماس های آنلاین، صوتی و تصویری رایگان توسط مسنجر های اندروید را می توان به عنوان برنامه های محبوب و کاربردی این پلتفرم معرفی کرد. اپلیکیشن‌های اندرویدی زیادی وجود دارند که ما هر روز از آن‌ها استفاده می‌کنیم، اما مطمئناً پیام‌رسان‌هایی مانند برنامه تلگرام، واتساپ و برنامه روبیکا امروزه به بخشی جدایی ناپذیر از زندگی ما تبدیل شده‌اند. در این میان چندین اپلیکیشن به عنوان محبوب ترین پیام رسان اندروید ارائه شد و سپس اپلیکیشن دیگری جایگزین آن شد.

چند سال پیش، لاین توانست خود را به عنوان یکی از محبوب ترین پیام رسان های این پلتفرم معرفی کند که چت، تماس صوتی و تصویری ارائه می دهد. در سال های اخیر، این شرکت تولیدات دیگری مانند برنامه Line Camera را نیز آغاز کرده است. مهمترین ویژگی این مسنجر قدیمی و محبوب امکان ارسال پیامک و قابلیت گفتگوی صوتی و چت است، اما فضایی که هر کدام برای مکالمه ایجاد می کنند و همچنین تنوعی که در ارتباط ایجاد می کنند نیز بسیار مهم است.

لاین مسنجر دارای یک سری گیف ها و استیکرها و شکلک های جذاب است که حین گفتگو میتوان از آنها برای بیان بهتر احساسات خود استفاده کرد و با اینکار در مکالمات متنی تنوع ایجاد کرد. همچنین در این مسنجر قادر به ساخت گروه و اضافه کردن دوستان و اعضای خانواده خود هستید. در گروهها با افراد زیادی گفتگو کرده و برای یکدیگر پیامهای صوتی، تصویری و متنی ارسال کنید. در نسخه های اخیر سعی شده ویژگی های مسنجرهای محبوب مانند تلگرام و واتساپ نیز به لاین افزوده شود. مثلا شما قادر به برقراری تماس های صوتی و تصویری باکیفیت با دوستان خود از هرجای دنیا هستید. مصرف مناسب اینترنت و اضافه شدن قابلیت های جدید و بروز سایر پیام رسان ها در هر آپدیت برنامه، باعث شده هنوز هم تعداد بسیاری از کاربران، آن را به عنوان ابزار ارتباطی خود انتخاب کنند. شما میتوانید جدیدترین نسخه ی لاین مسنجر را از همین صفحه دانلود نمایید.

ویژگی های برنامه لاین مسنجر اندروید :

  • امکان استفاده از شکلک‌ها، استیکرها و فایل‌های GIF در چت و مکالمه
  • امکان ایجاد گروه با دوستان، خانواده و همکاران برای تعامل با آنها
  • امکان ارسال فایل، موزیک و ویدئو و برقراری تماس صوتی و تصویری با کیفیت HD
  • امکان برقراری ویدیوهای گروهی و ایجاد جلسات دوستانه در مورد کسب و کار با سایر همکاران