iGAP – آیگپ نام پیام رسان ایرانی نسبتا موفق و پرطرفدار این روزهاست که با محدود شدن برنامه تلگرام، کاربران زیادی آنرا به عنوان جایگزین انتخاب کرده اند. در آیگپ ویژگی های محبوب مسنجرهای محبوب وجود دارد که باعث می شود تمامی نیازهای کاربر در زمینه چت صوتی، متنی و تصویری برآورده شود. در آی گپ میتوانید وارد گفتگوهای دو یا چندنفره شده و از استیکرهای متحرک و برچسب ها برای بیان عواطف خود کمک بگیرید. با دیگران تماس صوتی و تصویری یا چت متنی برقرار کرده و با دوستان و همکارانتان در تعامل باشید. 

اما ویژگی های آیگپ به همین موارد محدود نمی شود بلکه در آن میتوانید از تلویزیون آیگپ استفاده کرده و از دنیای فیلم و سریال های پرطرفدار و داغ دنیای دیجیتال لذت ببرید. داشتن تلویزیون اینترنتی قابلیتی است که باعث سرگرم شدن کاربران گشته و در کمتر مسنجری وجود دارد. در واقع تلویزیون آیگپ، بخش ویژه ای است که کامل ترین مجموعه فیلم های جهان را به کاربران ارائه می دهد.

گزینه ی “اطراف من” به شما کمک می کند تا دوستان جدیدی یافته و یا از مراکز تفریحی، گردشی یا تجاری اطرافتان مطلع شوید. با روشن کردن مکان خود، لیست اطراف تفریحی محیط خود را یافته و با دوستان خود به مراکز مختلف گردشی بروید. این برنامه دارای گزینه ی آیلند است که در آن میتوانید به راحتی لیست تورهای مختلف را مشاهده کرده و رزرو کنید، در صورت نیاز برای بسته های خود الوپیک گرفته یا قبوض خود را پرداخت نمایید. این گزینه دارای امکانات مختلف برای کاهش مراجعات حضوری برای اموری مانند پرداخت قبوض، خرید بلیط و یا رزرو تورهای مختلف ارائه می دهد.

پیام رسان iGap از الگوریتم‌های رمزنگاری منحصربه‌فرد استفاده می‌کند و به این دلیل اطلاعات شخصی شما فاش نمی شود. این برنامه از بسیاری از زبان‌های زنده دنیا از جمله زبان‌های فارسی، انگلیسی، عربی، فرانسوی، روسی، کردی و آذربایجانی پشتیبانی می‌کند و می‌توانید هر کدام را انتخاب کنید.

ویژگی های برنامه آی گپ – iGap اندروید : 

  • ایجاد دو یا سه گروه چت و دسترسی به چت خود
  • برقراری تماس صوتی و تصویری با کیفیت بالا
  • تلویزیون آیگپ برای ارائه فیلم و سریال در دنیای دیجیتال داغ 
  • دارای گزینه اطراف من برای یافتن مراکز تفریحی هنری و حرفه ای