Gap Messenger نام پیام رسان و مسنجر پرکاربرد ایرانی است که توانسته امتیاز خوب 3.6 را از مخاطبین دریافت کند. در این برنامه علاوه بر امکانات لازم برای پیام رسانی و ارسال متن و فایل های تصویری و ویدئویی، میتوان به یک سری قابلیت های ویژه دسترسی داشت. قبوض خود را پرداخت کرد و وارد دنیای جدیدی از خدمات مجازی شد. در پیام رسان گپ میتوانید علاوه بر چت های دونفره و چندنفره و برقراری ارتباط با دیگران، از سایر قابلیت های موجود در آن استفاده کنید.

در گپ مسنجر دنیایی از کانال‌ها، سرویس‌ها، بازی، فروشگاه، تلویزیون، پخش زنده، استیکر و سرویس های دیگر وجود دارد که باعث سرگرم شدن مخاطبین شده و حتی در آن میتوانید فروشگاه مجازی ساخته و اقدام به فروش محصولات خود نمایید و اینگونه صاحب درآمد شوید. ویژگی های مفید گپ مسنجر به این موارد ختم نمی شود زیرا در آن میتوانید به یک سری اطلاعات متفاوت و بازی و سرگرمی های مختلف دسترسی داشته باشید. بات های مختلفی در این پلتفرم وجود دارد که کار را برای پرداخت قبوض و ارسال و درخواست وجه از سایر مخاطبین ساده تر می کند.

با استفاده از سیستم درخواست پول در بستر گپ، شما می توانید اقدام به ساخت کیف پول کرده و صورتحساب ایجاد کنید. جدیدترین نسخه گپ مسنجر را میتوانید از طریق لینک های دانلود موجود در این صفحه دریافت نمایید.

ویژگی های برنامه گپ مسنجر Gap Messenger اندروید: 

  • امکان چت دو نفره و ایجاد گروه با سایرین و ساخت کانال
  • شامل اطلاعات متفاوت، سرگرمی و بازی های زیبا
  • ارسال عکس و ویدئو برای سایر مخاطبین
  • ساخت فروشگاه مجازی و فروش محصولات
  • محیط خوب برنامه با داشتن رابط کاربری مناسب