دانلود تیم لینک TeamLink نصب نسخه اندروید با لینک مستقیم

تیم لینکTeamLink روشی ایمن و ساده برای برگزاری کنفرانس های مجازی بدون محدودیت است. در واقع تیم لینک یکی از جدیدترین برنامه های ساخت اتاق گفتگو ، جلسات مجازی و ویدئو کنفرانس در اندروید است که کارکردهای مشابه ی با برنامه های اسکای روم و گوگل دو به کاربران خود ارائه میدهد و تعداد زیادی از کسب و کار ها از ان استفاده می نمایند.

اگر به دلایلی باید از خانه کار کنید یا در حال حرکت کار کنید، ممکن است به برنامه‌های تماس ویدیویی و جلسه نیاز داشته باشید و یا لازم باشد کلاس آموزشی آنلاین بسازید، این برنامه ها با ارائه تعداد زیادی کارکرد را به کاربران خود ارائه می دهد، تقریباً تمام عملکردهای جلسات شخصی را در خود جا داده مثلا اشتراک فایل و اشتراک صفحه و غیره را که میتوانید از آن بهره بگیرید.

TeamLink - Free Video Conferencing & Web Conferencing

تیم لینک به افراد این امکان را می دهد که تقریباً تمام نیازهای خود را در جلسه بدون نیاز به حضور فیزیکی برآورده کنند. برای این کار کافیست روی دکمه Install کلیک کنید. این نرم افزار دارای عملکردهای مفید بسیاری برای این منظور و کار تیمی است و میتواند بعضی از قابلیت های مایکروسافت تیمز را برای کار گروهی به شما ارائه دهد. اگر بخواهیم واضح ترین عملکرد این اپلیکیشن را ذکر کنیم، باید آن را با سرعتی خوب و تقریباً با حداقل تاخیر بین همان نرم افزار شروع کنیم و بتوانید از یک ویدئو کنفرانس بصری لذت ببرید.

کیفیت صدا و تصویر این برنامه نیز بسیار خوب است و در کل کیفتی معادل اسکایپ و برنامه ادوبی کانکت ارائه میدهد. البته سرعت اینترنت شما نیز در کیفیت مکالمه بسیار موثر است. از دیگر عملکردهای این اپلیکیشن اندروید می توان به اشتراک گذاری صفحه نمایش اشاره کرد که هنگام برگزاری جلسات کاری بسیار مفید است. اگر در حال تدریس یا توضیح چیزی هستید، می‌توانید از این ویژگی برای به اشتراک گذاشتن صفحه خود با سایر شرکت‌کنندگان در جلسه استفاده کنید تا کارتان آسان‌تر شود. این رویداد همچنین برای برگزاری جلسات بزرگ بسیار مناسب است. Team Link در حال حاضر تنها از حداکثر 300 نفر پشتیبانی می کند که به یک جلسه می پیوندند.

از جمله قابلیت های دیگری که به برنامه تیم لینک اضافه شده و توانسته رقیب خوبی برای برنامه زوم باشد چت خصوصی است. شما نه تنها می توانید در جلسات با افراد صحبت کنید، بلکه می توانید در چت های خصوصی نیز با شما چت کنید. می‌توانید از اتاق گفتگو را قفل کرده و و جلوگیری از ورود افرادی که نمی‌خواهید به شما ملحق شوند استفاده کنید.

دانلود گوگل میت اندروید
دانلود ایمو جدید
دانلود اسکایپ اندروید
دانلود واتساپ اندروید
دانلود اینستاگرام جدید