Signal Private Messenger – پیام رسان پرسرعت و ایمن سیگنال را میتوان به عنوان یکی از ابزارهای ارتباطی معرفی کرد که با داشتن میلیون ها دانلود از گوگل پلی توانسته امتیاز خوب 4.6 را از کاربران دریافت کند. این مسنجر با داشتن رابط کاربری ساده و محیط ایمن خود توانسته نظر کاربران بسیاری از سراسر جهان را به خود جلب کند و در هربروزرسانی قابلیت های جدید و پرکاربردی به آن افزوده می شود.

در پیام رسان Signal Private Messenger میتوانید با داشتن یک اتصال ایمن اینترنتی، با سایرین ارتباط تصویری و صوتی برقرار کرده و مشغول گفتگوی صوتی و متنی با دیگران شوید. در انواع تماس های صوتی و تصویری با کیفیت اچ دی شرکت کرده و جلسات غیرحضوری و گفتگوهای دوستانه مجازی خود را انجام دهید. این برنامه از سیستم رمزنگاری پیشرفته و سرتاسری استفاده می کند و در آن تمامی مکالمات و گفتگوها به صورت ایمن انجام شده و حریم خصوصی کاربران تامین شده است.

طبق گفته سازنده، خبری از تبلیغات آزاردهنده نیست و شما میتوانید از شماره تلفن و دفترچه آدرس موجود خود برای برقراری ارتباط امن با دوستان خود استفاده کنید. از طریق تنظیمات سیگنال مسنجر میتوانید هشدارها و اعلان های مهم خبری و کانال ها را فعال کنید تا پیام های مهم را از دست ندهید یا اینکه در صورت تمایل اعلان های برنامه را غیرفعال کنید.

در پیام رسان سیگنال می‌توانید با افراد و تماس‌های گروهی با حداکثر ۴۰ شرکت‌کننده تماس ویدیویی برقرار کنید و نگرانی بابت از دست رفتن یا شنود اطلاعات نداشته باشید. از لحاظ امنیت و سرعت و امکانات لازم برای یک پیام رسان، میتوان سیگنال را هم ردیف واتساپ مسنجر دانست که از یک سری قابلیت های آن الگو برداری کرده است. شما میتوانید جدیدترین نسخه این مسنجر پرسرعت را از طریق لینک های دانلود همین صفحه دریافت نمایید.

ویژگی های برنامه ی Signal Private Messenger اندروید:

  • داشتن سیستم رمزنگاری پیشرفته و سرتاسری برای تامین حریم خصوصی کاربران
  • امکان برقراری تماس ویدئویی حداکثر تا 40 شرکت کننده و ایجاد تماس صوتی با دوستان
  • استفاده از شکلک ها و استیکرهای و ایموجی های متنوع در حین انجام مکالمات
  • استفاده از شماره تلفن خودتان که دیگر نیازی به مراحل لاگین مختلف نیست