همانطور که میدانید برای تماشای فیلم های سینمایی ایرانی و خارجی نیاز به برنامه های پخش فیلم است که قبلا مواردی مانند بلبل جان و ایرانفلیکس را معرفی کرده ایم. اما بعد از مسدود شدن محبوبترین برنامه پخش فیلم و سریال یعنی بلبل جان میتوان از Tubi بعنوان جایگزین مناسب یاد کرد. این برنامه دسترسی شما به آرشیو غنی از آثار روز دنیا را فراهم می کند. به طوریکه با توبی به راحتی میتوانید فیلم های دلخواهتان را در کمترین زمان و بدون نیاز به کارت اعتباری مشاهده کنید.

برنامه Tubi برای تامین هزینه های لازم خود از تبلیغات درون برنامه ای حین پخش فیلم استفاده میکند و بنابراین نیاز به تهیه اشتراک نیست و به صورت رایگان میتوانید از آن برای دیدن فیلم و سریالهای محبوب خود استفاده کنید. در واقع این یک سرویس رایگان و مناسب برای تماشای فیلم و سریال های داخلی و خارجی است و چیزی شبیه به نتفیلکس!

این تلویزیون اینترنتی رایگان به شما کمک میکند تا رتبه بندی و امتیاز هر فیلم را برحسب نظر سایر کاربران و یا IMDB مشاهده کرده و سپس درباره تماشای آن تصمیم گیری کنید. انواع دسته بندی ها شامل کمدی و طنز و اجتماعی و درام و هالیوود و بالیوود در برنامه وجود دارد که کار جستجو را برایتان ساده تر میکند. شما میتوانید به سادگی و با ساخت یک حساب کاربری در برنامه آن را روی دستگاههای اندرویدی خود اجرا کرده و در هر زمان و مکان سریال های دلخواهتان را دنبال کنید.

‏ویژگی های تلویزیون توبی اندروید :

  • امکان مشاهده ‏فیلم و نمایش تلویزیونی
  • دارای آثار مناسب تمام سنین از جمله کودک و خانواده
  • بدون نیاز به خرید اشتراک و دارای تبلیغات داخل برنامه ای
  • امکان مشاهده ی نمره فیلم و دیدن نظرات سایر بینندگان
  • قابل اجرا روی دستگاههای اندرویدی و ایکس باکس و روکو و و پلی استیشن